FATMA KURTULUŞ GELENEKLERİ YAŞATIYOR

Gebze’de estetik ve rekonstrüktif diş hekimliği alanında 25 yıldır hizmet veren Diş Hekimi Fatma Kurtuluş, Kurban Bayramı dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımladı. Klinik çalışanları ile birlikte bayramı kutlayan Kurtuluş, bayramın hayırlara vesile olmasını diledi.

Fatma Kurtuluş gelenekleri yaşatıyor

Diş Hekimi Fatma Kurtuluş, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “25 yıldır sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin yurtdışında karşılık bulması ve estetik diş hekimliği alanında paylaşım alması bizleri ziyadesiyle onurlandırmakta. Bu güzel bayram
gününde, kliniğimizdeki tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte, siz değerli hastalarımızın ve ailelerinizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayramın, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz.”

GELENEKLERİ YAŞATIYOR
Kurtuluş, bayram mesajında toplum sağlığının önemine de dikkat çekti. Kurtuluş, diş sağlığının genel sağlık üzerindeki etkilerine de değinerek, “Diş sağlığının, genel sağlık üzerindeki etkisi büyüktür. Bu nedenle, düzenli diş hekimi kontrollerini ihmal etmeyin. Sağlıklı dişler, sağlıklı bir yaşamın temelidir” dedi. Diş Hekimi Fatma Kurtuluş’un 25 yıllık meslek hayatında en önemli prensiplerinden biri, geleneksel değerleri modern hizmet anlayışıyla birleştirmek oldu. Bu nedenle, bayram gibi özel günlerin anlamını ve önemini kliniğinde yaşatmaya özen gösteriyor. Hastalarına yalnızca tıbbi hizmet sunmakla kalmayan Kurtuluş, aynı zamanda insani değerleri ve gelenekleri de korumaya çalışıyor.

KLİNİK HİZMETLERİ
Fatma Kurtuluş’un kliniği, estetik ve rekonstrüktif diş hekimliği alanında geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Diş beyazlatmadan implant tedavisine, estetik dolgudan protez uygulamalarına kadar pek çok alanda uzmanlaşmış olan klinik, hastalarının sağlıklı ve estetik bir gülüşe kavuşmasını hedefliyor. Kurtuluş’un kliniğinde gerçekleştirdiği estetik smile design vakalar; Londra, Dubai, Amerika, İtalya ve Fransa gibi ülkelerde sık sık paylaşım rekorları kırıyor. Diş Hekimi Fatma Kurtuluş, Türkiye genelinde de diş hekimlerinde altı ayda bir estetik diş hekimliği alanında konferanslar düzenliyor.

KOCAELİ (UHA) - HASAN TATOĞLU

BELEDİYELER

EKONOMİ